Konzultace

Během své životní cesty jsem se dostala do spoustu situací, kdy jsem se musela naučit vidět danou situaci z jiného úhlu pohledu a uchopit jí tak ve svém životě způsobem, který mi pomohl. Na základě toho jsem se naučila vnímat každou situaci ve svém životě jako cesty na kterou jsem se po narození vydala.

Když se jednalo o příjemné prožitky, tak jsem se je naučila užívat do plna a být za ně vděčná, pokud to byly těžké chvíle, začala jsem se na ně dívat jako na výzvy anebo možnosti, jak něco ve svém životě změnit a tím se přiblížit více sama k sobě a k životu, který chci žit naplno.  Žít šťastně a spokojeně. S tím však souviselo naučit se vidět těžké životní situace jinak, než jako chvíle, které mě měly zničit.

Nakonec se vždy ukázalo, že mne jen a jen posílily.

Začala jsem se tak na život dívat z jiného úhlu pohledu a postupem času jsem zjistila, že se takto dokážu dívat také na situace druhých, nejen na ty své, a pomoci jim najít řešení a pochopit, proč se jim zrovna toto v životě přihodilo.

Pomocí automatické kresby tak provádím diagnostiku a následně také vytvářím harmonizační obraz a plán, který má danému klientovi pomoci na jeho životní cestě.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo chcete vědět více, kontaktujte mne buď prostřednisvtím e-mailu anebo telefonicky:

e-mail: bohumila.kohutova@gmail.com

tel.+420724518915

Mgr. Bohumila F. Kohutová

Cena: Na dotaz